Sme i vČesku
Navštíviť

O MERA
MERA - The Petfood Family

Našou vášňou je zdravie a blaho
psov a mačiekOd svojho založenia v roku 1949 stojíme za vysoko kvalitným krmivom pre domácich miláčikov a od roku 1979 tiež za najlepším krmivom pre psov a mačky. Všetko vyvíjame v spolupráci s nutričnými expertmi, veľkou láskou k zvieratám a svedomitou kontrolou našich vlastných činov. Výber cenných surovín, najvyššia kontrola kvality a starostlivá výroba našich produktov v Nemecku sú súčasťou našej tradície. Jadrom nášho konania je zodpovednosť, čestnosť a spoľahlivosť.

Ako rodinná firma plánujeme a premýšľame dlhodobo. Preto sa MERA usiluje o udržateľný úspech – ekonomicky, ekologicky a sociálne. O to viac sme hrdí na našu certifikáciu udržateľnosti podľa štandardu ZNU a od roku 2020 vyrábame naše produkty úplne klimaticky neutrálnym spôsobom.


6 dobrých dôvodov pre MERA

Rodinný podnik v 3. generácii

Od svojho založenia v roku 1949 sme sa zaviazali poskytovať to najlepšie krmivo pre psy a mačky. V roku 2015 prevzal funkciu generálneho riaditeľa Felix Vos, predstaviteľ už tretej generácie rodinného podniku.

Prémiové krmivo pre psy a mačky

V spolupráci s veterinármi vyrábame vedecky podložené krmivá pre domácich miláčikov zodpovedajúce 100% potravinárskym štandardom a sme certifikovaní podľa IFS a BRC.

Vybrané ingrediencie

Naše nutrične hodnotné ingrediencie sú celostne prispôsobené prirodzeným nutričným potrebám zvierat. Vyhýbame sa cukru, farbivám a konzervačným látkam.

 

Overení dodávatelia

Svojich dodávateľov vyberáme s maximálnou starostlivosťou. Všetky ingrediencie sú vždy starostlivo kontrolované a testované.

Vyrobené v Nemecku

Všetky produkty sú vyrábané v našom domovskom závode v Kevelaeri na Dolnom Rýne. Prevádzkujeme jeden z najinovatívnejších výrobných závodov na krmivo pre domácich miláčikov v Európe.

Udržateľnosť

Sme prvou spoločnosťou v odbore krmív pre domácich miláčikov, ktorá je certifikovaná podľa normy ZNU a vyrába svoje produkty úplne klimaticky neutrálnym spôsobom.