Sme i vČesku
Navštíviť

O nás

REMI GROUP s.r.o.

je výhradný dovozca nemeckého krmiva pre psov a mačky MERA PETFOOD FAMILY  do Českej a Slovenskej republiky.
Oficiálnym partnerom nemeckého výrobcu MERA-Tiernahrung GmbH sme už od roku 2004.
Ing. Renáta Galová, jednateľka a majiteľka Remi Group s.r.o.

Volám sa Renáta Galová. Zvieratá a hlavne psíkov som milovala a vyrastala s nimi od svojich raných detských rokov. V dvanástich som sa stala členkou kynologického klubu v Trenčíne na Slovensku, kde som sa začala venovať výcviku svojej prvej sučky nemeckého ovčiaka menom Carin Dlhé Hony.
Obdobie dospievania považujem za šťastné práve kvôli Carin. Jazdili sme spolu po pretekoch a dosiahli veľa úspechov. V šestnástich som sa vďaka skvelej Carin stala Majsterkou Slovenska vo výcviku psov v kategórii juniorov. Niekedy v tom čase začínam snívať sen o svojej budúcej veľkej chovnej stanici psov.
Môj sen sa čoskoro stal skutočnosťou a ja som potom ďalších takmer dvadsať rokov svojho života zasvätila chovu nemeckých ovčiakov a čivav. Odchovala som niekoľko desiatok vrhov nemeckých ovčiakov a osem vrhov čivav, jazdila so psami po výstavách a hlavne im venovala všetok svoj voľný čas a energiu.
Dnes sa už chovom aktívne nezaoberám, ale viem aká dôležitá je kvalitná strava. Všetkým odporúčam krmivo MERA. Je to osvedčená istota.